Strona główna / Aktualności / ODWOŁUJEMY Finanse k ...

ODWOŁUJEMY Finanse kobiet – odzyskaj kontrolę nad pieniędzmi

Aktualności

ODWOŁUJEMY Finanse kobiet – odzyskaj kontrolę nad pieniędzmi

11 marca 2020

ODWOŁUJEMY Finanse kobiet – odzyskaj kontrolę nad pieniędzmi

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym szkoleniem, jednakże z uwagi na panującą sytuację rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, pragniemy poinformować o bezterminowym odwołaniu szkolenia „Kobiece Finanse” w dniu 21 marca 2020 roku. Będziemy informować Państwa o nowych datach kolejnych wydarzeń organizowanych przez PFR Portal PPK sp. z o.o.

 

Oszczędzanie nie jest Twoją mocną stroną? Wypłata się błyskawicznie rozchodzi? A może chciałabyś odłożyć pieniądze na przyszłość – na podróż, większe zakupy albo po prostu „na wszelki wypadek”? Mamy dla Ciebie propozycję - udział w szkoleniu „Kobiece finanse".

„Kobiece finanse” to cykl szkoleń otwartych, organizowanych w największych miastach Polski. Pierwsze z nich odbędzie się już 21 marca w Business Link Astoria przy ulicy Przeskok 2 (wejście od ul. Brokla) w Warszawie. Spotkanie otworzy i poprowadzi ambasadorka projektu „Kobiece finanse” − Anna Popek, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. 

Firma PFR Portal PPK, oprócz informowania o Pracowniczych Planach Kapitałowych, stawia sobie za cel również edukowanie społeczeństwa w zakresie długoterminowego oszczędzania. Szczególną grupą, do której kierujemy nasze działania w tym zakresie, są kobiety.  

- To właśnie kobiety najczęściej podejmują decyzje o tym, jak wydatkowane są pieniądze w gospodarstwach domowych. Chcemy, żeby dzięki naszym szkoleniom panie podejmowały te decyzje świadomie, a zdobyta wiedza na temat efektywnego oszczędzania pozwoliła im dbać o swój kapitał – mówi Robert Zapotoczny, prezes PFR Portal PPK. 

Wszyscy chętni mile widziani

Spotkania z cyklu „Kobiece finanse” adresowane są przede wszystkim do kobiet zainteresowanych pomnażaniem swoich oszczędności. Jednak ze względu na uniwersalną tematykę szkoleń na wydarzenie zapraszamy również panów. W spotkaniach mogą więc wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane tematyką, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, wykształcenie czy wykonywaną pracę.

Zrób pierwszy krok

„Kobiece finanse” to coś więcej niż kolejne wykłady i konferencje. To spotkania ze specjalistami w kameralnych wnętrzach najpiękniejszych przestrzeni eventowych w Polsce. To sposób na odzyskanie kontroli nad własnymi pieniędzmi oraz szansa na nawiązanie kontaktu z trenerami-praktykami, którzy pokażą efektywne i nieskomplikowane sposoby na pilnowanie założonego budżetu − nie tylko domowego. Uczestniczki i uczestnicy będą mieć możliwość poznania łatwych sposobów na ograniczenie wydatków i odkładanie pieniędzy na przyszłość. Szkolenie to także okazja do podjęcia wyzwania, jakim jest nauczenie dzieci oszczędzania oraz rozwijanie inteligencji finansowej najmłodszych. Pragniemy stworzyć przestrzeń networkingową dla kobiet i okazję do wymiany doświadczeń. 

Zapisz się! Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, wymagana wcześniejsza rejestracja.

Program szkolenia "Kobiece finanse" 21.03.2020

11:00 – Oficjalne otwarcie szkolenia, powitanie uczestników ─ Anna Popek i Robert Zapotoczny
11:15 – „Dlaczego nie umiemy oszczędzać?” ─ krótka analiza zachowań Polek i Polaków 
11:45 – „Jak zatrzymać pieniądze w portfelu?” ─ kilka prostych zasad, jak oszczędzać na co dzień
12:15 – Brunch i networking
12:45 – Proste i efektywne narzędzia do oszczędzania na przyszłość 
13:15 – Jak uczyć nasze dzieci oszczędzania? 
13:45 – Zakończenie szkolenia

 

Zapisz się! Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, wymagana wcześniejsza rejestracja.

 

Jeśli nie uda Ci się dotrzeć na szkolenie, możesz zapoznać się z informacjami o Pracowniczych Planach Kapitałowych poprzez naszą stronę internetową. W szczególności zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora i sprawdzenia, jak dużą kwotę możesz zaoszczędzić w PPK.

 

(mar)

Ostatnie wpisy
1

26 października 2021

PFR Portal PPK na VIII Kongresie PIU
2

26 października 2021

Inwestycje.pl: 85% Polaków uważa, że potrzebuje edukacji finansowej
3

25 października 2021

Do pracodawców trafią wkrótce wezwania PFR do zawarcia umowy o zarządzanie PPK
4

21 października 2021

PPK dla księgowych – webinaria z instytucjami finansowymi
5

21 października 2021

XV Jubileuszowe Forum Funduszy: przyrasta liczba uczestników PPK
Zobacz także
Zdjęcie artykułu PFR Portal PPK na VIII Kongresie PIU

26 października 2021

PFR Portal PPK na VIII Kongresie PIU

Zdjęcie artykułu XV Jubileuszowe Forum Funduszy: przyrasta liczba uczestnikow PPK

21 października 2021

XV Jubileuszowe Forum Funduszy: przyrasta liczba uczestników PPK

Zdjęcie artykułu szkolenia pracodawcow kadr i plac 25 28 pazdziernika

21 października 2021

Aktualne szkolenia dla pracodawców, kadr i płac

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W ramach realizacji usług przez PFR Portal PPK Sp z o. o. oraz dla celów statystycznych, serwis internetowy www.mojeppk.pl stosuje pliki cookies. Użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki, w celu zablokowania zapisywania plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane na urządzeniu końcowym użytkownika. Więcej informacji w Polityce Prywatności.