Jesteśmy towarzystwem inwestycyjnym działającym na rynku polskim od ponad 25 lat.

Działamy na  podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z 1.06.1995 r., nr KPW-4073-1\95.

Nasze wyniki to zasługa jednego z najstabilniejszych w Polsce zespołów zarządzających.

Zaufało nam już ponad 160 tysięcy klientów, którzy powierzyli nam przeszło 19 miliardów złotych.

Fundusze Generali Investments TFI od lat znajdują się w czołówce prestiżowych rankingów przygotowywanych przez ekspertów rynku kapitałowego:

Wielokrotnie otrzymywaliśmy wyróżnienia i nagrody dla najlepszych funduszy, m.in. od Analiz Online, Rzeczpospolitej, Gazety Giełdy Parkiet, Gazety Wyborczej, Pulsu Biznesu i Dziennika Gazety Prawnej.

Mamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu produktami emerytalnymi. Od 2001 roku prowadzimy Pracownicze Programy  Emerytalne, od 2004 konta emerytalne IKE, a od 2012 roku - IKZE.

Stawiamy na efektywną współpracę w długim czasie i w każdych warunkach rynkowych.

Oferujemy wsparcie w procesie wdrożenia oraz pełną obsługę PPK.

Do zawarcia umowy i obsługi PPK udostępniamy serwisy dla Pracodawcy i Pracownika oraz infolinię przypisaną wyłącznie do PPK.

Wspieramy Pracodawców w zakresie szkoleń i komunikacji z pracownikami.

Zapewniamy komfort współpracy z przypisanym do Państwa firmy profesjonalnym doradcą, aby od początku ten sam specjalista zajmował się Państwa firmą.

Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA

Senatorska 18

00-082 Warszawa

tel.: 22 355 46 66
www.generali-investments.pl/ppk

 

KRS: 50329

REGON: 011125180

NIP: 5271024937

Kapitał zakładowy: 21 687 900 zł

(opłacony w całości)

Oferta

Generali Horyzont SFIO

GENERALI HORYZONT SFIO to fundusz, w ramach którego wydzielono tzw. subfundusze zdefiniowanej daty. Oznacza to, że ich strategia inwestycyjna zmienia się tak, aby stopniowo ograniczać ryzyko inwestycyjne. Im mniej czasu zostało do przejścia na emeryturę przez uczestnika PPK, tym mniej dany subfundusz inwestuje w ryzykowne instrumenty finansowe (np. akcje), a więcej w bezpieczniejsze instrumenty dłużne (np. obligacje). Zdefiniowana data to rok, w którym fundusze przechodzą na najbardziej bezpieczną strategię inwestycyjną – podajemy ją w nazwie subfunduszu.