Szkolenia otwarte

Głównym obszarem naszych działań są szkolenia otwarte. Szkolenia te prowadzone są w formie warsztatów i organizowane w wybranych miastach na terenie całej Polski. Szkolenia otwarte służą przedstawieniu szczegółowego zakresu ustawy. Forma szkoleń jest interaktywna i uczestnicy mogą zadawać pytania ekspertom regionalnym. Na szkolenia otwarte zapraszamy zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Rodzaje oferowanych szkoleń:

  • Szkolenia dla osób odpowiedzialnych za wdrożenie PPK w firmie czy organizacji – obejmują podstawowe i szczegółowe zagadnienia związane z funkcjonowaniem PPK w danej firmie – z czasem przeznaczonym na udzielenie odpowiedzi na pytania uczestników. (czas trwania 4 godz.)
  • Szkolenie dla zarządów i kadry zarządzającej – obejmują podstawowe zagadnienia
  • PPK z szczególnym omówieniem obowiązków Podmiotu Zatrudniającego. (3 godz.)
  • Szkolenia dla osób zatrudnionych – ogólne zagadnienia PPK z czasem na udzielenie odpowiedzi na pytania uczestników. (2,5 godz.)
  • Szkolenia dla osób propagujących PPK w dużych zakładach pracy – obejmują podstawowe zagadnienia PPK oraz przygotowanie do prowadzenia szkoleń dla osób zatrudnionych w danym Podmiocie Zatrudniającym.
 Grafika

Zapisz się na szkolenia otwarte

Sprawdź, gdzie i kiedy w Twojej okolicy odbywają się nasze szkolenia otwarte. Możesz zapisać siebie i swoich pracowników.