Webinaria PPK - Plany, Prognozy, Komentarze

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego ważne jest oszczędzanie długoterminowe? Czy wiesz, jaki wpływ na rynek kapitałowy mają Pracownicze Plany Kapitałowe? Jakie są nowe lub planowane zmiany w PPK? 

Wiedzę o tym (i nie tylko) znajdziecie w naszym nowym cyklu otwartych spotkań online adresowanych zarówno do pracodawców, jak i do pracowników.

Już od 9 lipca w każdy czwartek przez pół godziny będziemy rozmawiać o bieżących sprawach dotyczących PPK. Seria webinarów ma przedstawić w przystępnej formule aktualne i najistotniejsze z punktu widzenia uczestników oraz pracodawców informacje dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych. 


Co tydzień będziemy dostarczać nową dawkę wiedzy przygotowaną przez zespół PFR Portal PPK. Nie zabraknie również ciekawych gości. Raz w miesiącu prezes PFR Portal PPK Robert Zapotoczny będzie rozmawiał z zaproszonymi ekspertami na temat aktualnej sytuacji na rynku kapitałowym, jego kierunkach rozwoju i o ogólnej sytuacji ekonomicznej otaczającego nas świata. W pozostałych modułach poruszymy aspekty dotyczące instytucji finansowych, zmian w PPK oraz naszego portalu – www.mojeppk.pl.

Cykl „PPK - plany, prognozy, komentarze” będzie miał swoją stałą godzinę – startujemy w każdy czwartek zawsze o 11:00 - idealnie do kawy i drugiego śniadania.

Harmonogram najbliższych spotkań w ramach „PPK - plany, prognozy, komentarze” przedstawia się następująco:

  1. O oszczędzaniu długoterminowym i jego wpływie na sytuację makroekonomiczną - rozmowa prezesa PFR Portal PPK Roberta Zapotocznego z zaproszonym ekspertem.  
  2. O inwestowaniu słów kilka, czyli co może zaoferować Instytucja Finansowa - porozmawiamy o polityce inwestycyjnej funduszy zdefiniowanej daty, ich ofertach oraz korzyściach z nich wynikających.
  3. Nie takie PPK straszne, czyli o nowych lub planowanych zmianach w PPK - dowiecie się o aktualnych zmianach w ustawie, nowelizacjach i wszelkich istotnych aktualnościach.
  4. 2P czyli Poznaj Portal – opowiemy o nowościach na www.mojeppk.pl, podręcznikach, kalkulatorach i wszystkim, co jest dostępne na portalu dla pracodawcy i pracownika. 

 

Aby wziąć w nich udział, wystarczy zarejestrować się w formularzu poniżej lub pod tym adresem. Zapraszamy!