Strona główna / Aktualności / ODWOŁUJEMY Finanse k ...

ODWOŁUJEMY Finanse kobiet – odzyskaj kontrolę nad pieniędzmi

Aktualności

ODWOŁUJEMY Finanse kobiet – odzyskaj kontrolę nad pieniędzmi

11 marca 2020

ODWOŁUJEMY Finanse kobiet – odzyskaj kontrolę nad pieniędzmi

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym szkoleniem, jednakże z uwagi na panującą sytuację rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, pragniemy poinformować o bezterminowym odwołaniu szkolenia „Kobiece Finanse” w dniu 21 marca 2020 roku. Będziemy informować Państwa o nowych datach kolejnych wydarzeń organizowanych przez PFR Portal PPK sp. z o.o.

 

Oszczędzanie nie jest Twoją mocną stroną? Wypłata się błyskawicznie rozchodzi? A może chciałabyś odłożyć pieniądze na przyszłość – na podróż, większe zakupy albo po prostu „na wszelki wypadek”? Mamy dla Ciebie propozycję - udział w szkoleniu „Kobiece finanse".

„Kobiece finanse” to cykl szkoleń otwartych, organizowanych w największych miastach Polski. Pierwsze z nich odbędzie się już 21 marca w Business Link Astoria przy ulicy Przeskok 2 (wejście od ul. Brokla) w Warszawie. Spotkanie otworzy i poprowadzi ambasadorka projektu „Kobiece finanse” − Anna Popek, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. 

Firma PFR Portal PPK, oprócz informowania o Pracowniczych Planach Kapitałowych, stawia sobie za cel również edukowanie społeczeństwa w zakresie długoterminowego oszczędzania. Szczególną grupą, do której kierujemy nasze działania w tym zakresie, są kobiety.  

- To właśnie kobiety najczęściej podejmują decyzje o tym, jak wydatkowane są pieniądze w gospodarstwach domowych. Chcemy, żeby dzięki naszym szkoleniom panie podejmowały te decyzje świadomie, a zdobyta wiedza na temat efektywnego oszczędzania pozwoliła im dbać o swój kapitał – mówi Robert Zapotoczny, prezes PFR Portal PPK. 

Wszyscy chętni mile widziani

Spotkania z cyklu „Kobiece finanse” adresowane są przede wszystkim do kobiet zainteresowanych pomnażaniem swoich oszczędności. Jednak ze względu na uniwersalną tematykę szkoleń na wydarzenie zapraszamy również panów. W spotkaniach mogą więc wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane tematyką, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, wykształcenie czy wykonywaną pracę.

Zrób pierwszy krok

„Kobiece finanse” to coś więcej niż kolejne wykłady i konferencje. To spotkania ze specjalistami w kameralnych wnętrzach najpiękniejszych przestrzeni eventowych w Polsce. To sposób na odzyskanie kontroli nad własnymi pieniędzmi oraz szansa na nawiązanie kontaktu z trenerami-praktykami, którzy pokażą efektywne i nieskomplikowane sposoby na pilnowanie założonego budżetu − nie tylko domowego. Uczestniczki i uczestnicy będą mieć możliwość poznania łatwych sposobów na ograniczenie wydatków i odkładanie pieniędzy na przyszłość. Szkolenie to także okazja do podjęcia wyzwania, jakim jest nauczenie dzieci oszczędzania oraz rozwijanie inteligencji finansowej najmłodszych. Pragniemy stworzyć przestrzeń networkingową dla kobiet i okazję do wymiany doświadczeń. 

Zapisz się! Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, wymagana wcześniejsza rejestracja.

Program szkolenia "Kobiece finanse" 21.03.2020

11:00 – Oficjalne otwarcie szkolenia, powitanie uczestników ─ Anna Popek i Robert Zapotoczny
11:15 – „Dlaczego nie umiemy oszczędzać?” ─ krótka analiza zachowań Polek i Polaków 
11:45 – „Jak zatrzymać pieniądze w portfelu?” ─ kilka prostych zasad, jak oszczędzać na co dzień
12:15 – Brunch i networking
12:45 – Proste i efektywne narzędzia do oszczędzania na przyszłość 
13:15 – Jak uczyć nasze dzieci oszczędzania? 
13:45 – Zakończenie szkolenia

 

Zapisz się! Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, wymagana wcześniejsza rejestracja.

 

Jeśli nie uda Ci się dotrzeć na szkolenie, możesz zapoznać się z informacjami o Pracowniczych Planach Kapitałowych poprzez naszą stronę internetową. W szczególności zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora i sprawdzenia, jak dużą kwotę możesz zaoszczędzić w PPK.

 

(mar)

Ostatnie wpisy
1

17 kwietnia 2024

Zadzwoń i skorzystaj z porady eksperta regionalnego (10:00-12:00)
2

17 kwietnia 2024

II Konferencja Międzynarodowa. Jak nie bać się przyszłości?
3

16 kwietnia 2024

II Konferencja Międzynarodowa. Edukacja i bezpieczeństwo danych w platformach emerytalnych
4

15 kwietnia 2024

II Konferencja Międzynarodowa. Jakie wyzwania komunikacyjne stoją przed programami oszczędnościowymi?
5

12 kwietnia 2024

Czy PPK to najlepszy benefit pracowniczy? Jak przekonać do niego pracowników? – odc. 7 cyklu „PPK 10/10”
Zobacz także
Zdjęcie artykułu II_Konferencja_Miedzynarodowa_zapraszamy

9 kwietnia 2024

II Konferencja Międzynarodowa – zapraszamy do oglądania online!

Zdjęcie artykułu gala_oipp_juz_2503_0324

22 marca 2024

Gala wręczenia wyróżnień „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”

Zdjęcie artykułu 5-lat-ppk-032024

8 marca 2024

5 lat Pracowniczych Planów Kapitałowych!  

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W ramach realizacji usług przez PFR Portal PPK Sp z o. o. oraz dla celów statystycznych, serwis internetowy www.mojeppk.pl stosuje pliki cookies. Użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki, w celu zablokowania zapisywania plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane na urządzeniu końcowym użytkownika. Więcej informacji w Polityce Prywatności.